Staff: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Nsg (diskussion | bidrag) La till mig själv samt formaterade om lite. |
lagt till kaj |
||
| Rad 18: | Rad 18: | ||
| Arduino-burk som övervakar temperatur och ljus i hallen. | | Arduino-burk som övervakar temperatur och ljus i hallen. | ||
|- | |||
| [[User:kaj|Rasmus Kaj]] | |||
| mailto:kaj@stacken.kth.se | |||
| Har en del koll på diverse gamla saker | |||
|} | |} | ||
Versionen från 20 maj 2011 kl. 04.31
Följande personer är de som antingen är ansvariga för driften av något system eller vet mest om det.
Hårdvara
| Namn | E-post | Maskin |
|---|---|---|
| Stefan Berggren | mailto:nsg@stacken.kth.se | Cookie (webbservern). |
| Stellan Lagerström | mailto:stellanl@stacken.kth.se | Arduino-burk som övervakar temperatur och ljus i hallen. |
| Rasmus Kaj | mailto:kaj@stacken.kth.se | Har en del koll på diverse gamla saker |